Raport kartkowy przed meczem z MKS
26 sierpnia 2017, 09:47 | Autor: Kamil
Po czterech kolejkach trener Franciszek Smuda wciąż nie ma powodów do zmartwień w temacie ewentualnych zawieszeń za zbyt dużą liczbę żółtych kartek. W meczu z Sokołem jedyne napomnienie ujrzał Marcin Pigiel, dla którego był to drugi kartonik w tym sezonie.
Zrównał się on tym samym z Adamem Radwańskim i są oni w tej klasyfikacji współliderami. Po jednej żółtej kartce ma na koncie pięciu innych graczy Widzewa. W identycznej sytuacji znajduje się trener naszych sobotnich rywali – dwóch piłkarzy ełczan (Mateusz Furman i Patryk Gondek) obejrzało już w tym sezonie po dwa „żółtka”, pięciu zaś po jednym.
Żółte kartki w Widzewie:
2 – Marcin Pigiel, Adam Radwański
1 – Maciej Humerski, Marcin Kozłowski, Michał Miller, Bartłomiej Rakowski, Radosław Sylwestrzak







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska