Gapiński pojawi się na dzisiejszym meczu?

26 sierpnia 2017, 11:39 | Autor:

Powrót do klubu Franciszka Smudy spowodował, że losami Widzewa ponownie zainteresowało się wielu dawnych znajomych i ludzi związanych z klubem. Do tej grupy na pewno nie należy Tadeusz Gapiński, najpierw piłkarz, a później wieloletni dyrektor sportowy łodzian.

Przez cały czas śledził on bowiem poczynania drużyny, choć stadionie nie pojawiał się zbyt często. Ta sytuacja może się jednak szybko zmienić, a najlepsza okazja ku temu będzie już jutro. W rozmowie opublikowanej na łamach drugiego numeru widzewskiego „Programu Meczowego” Gapiński zdradził bowiem, że w rozmowie z trenerem Smudą obiecał mu wizytę na stadionie po trzech zwycięstwach z rzędu.Widzewiacy, pokonując 2:0 Sokół Aleksandrów Łódzki, odnotowali właśnie taką passę. Miejmy zatem nadzieję, że popularny „Gapek” dotrzyma swojej obietnicy i wróci do miejsca, w którym spędził bardzo dużą część swojego życia.

Gapiński zdradził ponadto, że trener Smuda zadzwonił do niego chwilę po przyjeździe do Łodzi. Dawni współpracownicy wciąż darzą się wielką sympatią, a w rozmowie mieli okazję do przypomnienia sobie wielu wspólnie przeżytych chwil. Zapewnili również, że spotkają się osobiście przy najbliższej możliwej sposobności.

K.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress