Raport kartkowy przed meczem z Błękitnymi
30 listopada 2019, 08:03 | Autor: Bercik
Trzykrotnie byli napominani przez arbitra piłkarze Widzewa w poprzednim spotkaniu z Bytovią Bytów. Do grona zagrożonych pauzą dołączył jeden zawodnik, a inny z graczy zobaczył pierwszą żółtą kartkę w tym sezonie.
Po raz pierwszy przez arbitra w bieżącym sezonie ukarany został Konrad Gutowski. Prócz prawego pomocnika, żółte kartki zobaczyli Mateusz Możdżeń oraz Adam Radwański. Dla tych zawodników to odpowiednio trzecie oraz piąte napomnienie.
Zagrożeni w drużynie Marcina Kaczmarka są obecnie czterej zawodnicy. Siedem „żółtek” ma Daniel Tanżyna. a po trzy wspomniany Możdżeń, a także Przemysław Kita oraz Kornel Kordas. Wszyscy muszą uważać, by nie wypaść pierwszy wiosenny mecz z Olimpią Elbląg.
Podopieczni Adama Topolskiego mają na swoim koncie pięćdziesiąt siedem żółtych kartek. Dwóch zawodników przedwcześnie musiało też opuścić boisko. Wszyscy są dzisiaj do dyspozycji szkoleniowca Błękitnych. Siedmiu graczy jest zagrożonych pauzą w następnym spotkaniu.
Żółte kartki w Widzewie:
7 – Daniel Tanżyna
5 – Adam Radwański
4 – Łukasz Kosakiewicz, Daniel Mąka
3 – Przemysław Kita, Kornel Kordas, Mateusz Możdżeń
2 – Wojciech Pawłowski, Bartłomiej Poczobut, Marcin Robak, Łukasz Zejdler
1 – Michael Ameyaw, Konrad Gutowski, Christopher Mandiangu, Sebastian Rudol, Rafał Wolsztyński, Sebastian Zieleniecki







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska