Raport kartkowy przed meczem z GKS

22 listopada 2014, 08:36 | Autor:

Bartłomiej_Kasprzak_Kartka

Trzech piłkarzy nie może wystąpić w dzisiejszym spotkaniu z powodu przekroczenia limitu kartek. Na dwa spotkania został także zawieszony trener gości, a do niedawna opiekun widzewiaków, Artur Skowronek.

Jedynym pauzującym łódzkim zespole jest pomocnik Bartłomiej Kasprzak. 21-latek zobaczył w poprzednim spotkaniu z Olimpią Grudziądz dwie żółte kartki i na ostatnie 10 minut osłabił drużynę. Były to jego 8 i 9 kartoniki, a licząc jeszcze mecz pucharowy ze Śląskiem, jest ich łącznie aż 10.
Dziś w Widzewie uważać musi czterech innych graczy: Wolodymir Pidvirnyi, Rafał Augustyniak, Dimitrije Injac oraz Konrad Wrzesiński. Wszyscy oni zgromadzili po trzy „żółtka”.

U gości osłabienia są większe. W meczu z Arką czwarte kartki obejrzeli pomocnik Kamil Cholerzyński oraz najlepszy strzelec I ligi, napastnik Grzegorz Goncerz. W ich ślady pójśc może trzech innych katowiczan: obrońca Adrian Jurkowski, pomocnik Rafał Pietrzak oraz napastnik Krzysztof Wołkowicz – wszyscy po trzy kartki na koncie.
Sporą stratą dla GKS będzie również brak Atrura Skowronka na ławce rezerwowych. Szkoleniowiec będzie musiał oglądać mecz z wysokości trybun, bowiem w Gdyni dopuścił się zdaniem arbitrów ataku na sędziego technicznego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress