Injac jednak zdążył się wyleczyć

21 listopada 2014, 23:25 | Autor:

Dimitrije_Injac

Od historycznego meczu z GKS Katowice dzielą nas już nie miesiące, tygodnie czy dni, a tylko godziny. W sobotnie popołudnie widzewiacy podejmą trudnego rywala, a do tego radzić będą sobie musieli bez dwóch podstawowych zawodników. Kontuzjowany jest Piotr Mroziński, a Bartłomiej Kasprzak pauzuje za kartki.

Jest też dobra informacja – do pełnej sprawności po kontuzji mięśniowej doszedł Dimitrije Injac. Serb znalazł się w kadrze na mecz z katowiczanami i najprawdopodobniej wybiegnie w pierwszej jedenastce i stworzy parę środkowych pomocników z Maksymilianem Rozwandowiczem. To dobrze, że młody widzewiak będzie miał u swego boku doświadczonego kolegę.

Dziś łodzianie zakończyli przygotowania do sobotniego starcia treningiem na bocznym boisku. Nie był on zbyt ciężki – Rafał Pawlak zaaplikował swoim zawodnikom dość intensywny rozruch. Wcześniej drużyna zaliczyła jeszcze odprawę połączoną z analizą gry najbliższego rywala. Jutro zespół spotka się w klubie już rano, po czym wyjedzie na małe zgrupowanie do NoBo Hotelu. Tam piłkarze będą koncentrować się przed grą i poznają wyjściowy skład.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress