Raport kartkowy przed meczem z Miedzią

15 maja 2022, 08:00 | Autor:

Dwóch piłkarzy Widzewa Łódź ukaranych zostało żółtymi kartkami podczas ostatniego meczu z Resovią. Dla żadnego z nich napomnienie nie oznacza pauzy w starciu z Miedzią Legnica, ale aż siedmiu zagrożonych jest zawieszeniem w finałowej potyczce tego sezonu.

Z rzeszowianami kartoniki obejrzeli Bartłomiej Pawłowski i Ernest Terpiłowski. O ile dla tego drugiego to pierwsza taka kara, to Pawłowski ma ich na swoim koncie trzy – i kolejna spowoduje, że za tydzień nie zagra. W tej samej sytuacji są Radosław Gołębiowski, Marek Hanousek, Kacper Karasek, Martin Kreuzriegler, Mateusz Michalski i Fabio Nunes.

Zawodnicy Miedzi zgromadzili w tym sezonie sześćdziesiąt żółtych oraz tylko jedną czerwoną kartkę. Najwięcej – dziewięć – ma Maxime Dominguez. Dzisiaj nikt nie pauzuje, natomiast zagrożeni są Bruno Garcia, Marcin Garuch, Patryk Makuch, Maciej Śliwa oraz Damian Tront. Ten ostatni i tak nie wystąpi z Widzewem – ponieważ jest kontuzjowany.

Żółte kartki w Widzewie:

8 – Daniel Tanżyna
7 – Marek Hanousek
5 – Karol Danielak, Bartosz Guzdek, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Patryk Stępiński
3 – Radosław Gołębiowski, Kacper Karasek, Martin Kreuzriegler, Mateusz Michalski, Fabio Nunes, Bartłomiej Pawłowski
2 – Tomasz Dejewski, Patryk Lipski, Paweł Zieliński
1 – Michał Grudniewski, Mattia Montini, Ernest Terpiłowski, Daniel Villanueva, Jakub Wrąbel

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bogdan
2 lat temu

Oby dzisiaj kartki nie „zdziesiatkowały” naszego zespołu przed spotkaniem o „wszystko” za tydzien. Dzisiaj w tym trudnym meczu na szczycie ,walka bedzie ostra wiec „rannych” moze być
wielu.

R T S
Odpowiedź do  Bogdan
2 lat temu

To się wyczyszczą na baraże bo i tak mam wątpliwości,czy Podbeskidzie pokonamy. Może lepiej właśnie jakby się wykartkowali co poniektórzy ,czyli Hanousek,Gołębiowski,Pawłowski. Dziś to tylko fartem możemy wygrać,a nawet cudem . Nie mamy argumentów w tej rundzie.

Last edited 2 lat temu by R T S
2
0
Would love your thoughts, please comment.x