Raport kartkowy przed meczem z Podbeskidziem

22 maja 2022, 08:00 | Autor:

Dwóch piłkarzy Widzewa Łódź zobaczyło żółte kartki w ostatnim meczu z Miedzią Legnica. Przez sędziego ukarani zostali Patryk Lipski i Patryk Stępiński. Lista graczy zagrożonych pauzą w ewentualnym spotkaniu barażowym wzrosła do aż ośmiu nazwisk.

Dla Stępińskiego był to szósty kartonik w tym sezonie, za to dla Lipskiego trzeci. Tyle samo napomnień mają również Radosław Gołębiowski, Kacper Karasek, Martin Kreuzriegler, Mateusz Michalski, Fabio Nunes i Bartłomiej Pawłowski, a siedem Marek Hanousek. Gdyby widzewiacy nie awansowali bezpośrednio do Ekstraklasy, całe to grono musi uważać na zawieszenie w półfinale baraży. W razie awansu, pauza na kolejny sezon nie przechodzi.

Zawodnicy Podbeskidzia zgromadzili do tej pory osiemdziesiąt jeden żółtych kartek, a oprócz tego trzy razy byli wyrzuceni z boiska. Najwięcej, bo aż osiem „żółtek”, zebrał pochodzący z Argentyny Ezequiel Bonifacio, którego zabraknie w dzisiejszej potyczce.

Żółte kartki w Widzewie:

8 – Daniel Tanżyna
7 – Marek Hanousek
6 – Patryk Stępiński
5 – Karol Danielak, Bartosz Guzdek, Dominik Kun, Juliusz Letniowski
3 – Radosław Gołębiowski, Kacper Karasek, Martin Kreuzriegler, Patryk Lipski, Mateusz Michalski, Fabio Nunes, Bartłomiej Pawłowski
2 – Tomasz Dejewski, Paweł Zieliński
1 – Michał Grudniewski, Mattia Montini, Ernest Terpiłowski, Daniel Villanueva, Jakub Wrąbel

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x