Raport kartkowy przed meczem ze Stalą

6 grudnia 2023, 09:30 | Autor:

Trzech widzewiaków zostało ukaranych w poprzednim pucharowym meczu, w którym łodzianie mierzyli się na wyjeździe z Wisłą Puławy. Należy jednak pamiętać, iż w Pucharze Polski obowiązują inne zasady niż w rozgrywkach ligowych.

Zawodnik, który w czasie rozgrywek pucharowych otrzyma żółtą kartkę, zostanie automatycznie ukarany jednym meczem pauzy po otrzymaniu drugiego napomnienia. Przypomnijmy, iż w Ekstraklasie jeden mecz przerwy następuje dopiero po czterech „żółtkach”.

W związku z powyższym, widzewiacy będą musieli sobie radzić dzisiaj bez Andrejsa Ciganiksa. Zagrożeni są za to Paweł Zieliński oraz Marek Hanousek. Inaczej sytuacja wygląda w drużynie rywala łodzian. W ekipie Stali zabraknie Rafy Santosa, a zagrożonych jest aż siedmiu mielczan.

Żółte kartki w Widzewie w PP:

2 – Andrejs Ciganiks
1 –
Marek Hanousek, Paweł Zieliński

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
m=mc2
2 miesięcy temu

Brak tego Rafy Santosa to niestety tylko wzmocnienie Mielczan, a nie osłabienie, przecież to ogór z 3 lub 4 ligi Portugalskiej.

Andrzej
Odpowiedź do  m=mc2
2 miesięcy temu

Brak Cyganiksa u nas to też wzmocnienie. Ciężko już jest nawet policzyć ile przez niego straciliśmy bramek. Tylko dwie z ostatniego meczu. Szkoda że znowu reprezentacja nie gra…
W ofensywie to on może jeszcze coś tam umie, ale nie powinien grać jako obrońca.

HenryP
Odpowiedź do  Andrzej
2 miesięcy temu

Jestem podobnego zdania, w każdym spotkaniu piłka rzucona za jego plecy to duże zagrożenie pod naszą bramką. Z resztą podobnie było przy bramce Frankowskiego w meczu z Łotwą, koleś w ogóle nie ogarnia co się dzieje za jego plecami.

Valdano
Odpowiedź do  Andrzej
2 miesięcy temu

A ja tam widziałem błędy Zielińskiego.

Andrzej
Odpowiedź do  Valdano
2 miesięcy temu

To inna sprawa, najpierw Cyganiks zawalił, później błąd że w ogóle niski Zieliński krył jedynego napastnika w polu karnym, a Żyro stał obok i się tylko przyglądał, jak zwykle z resztą.

Raaf
Odpowiedź do  Valdano
2 miesięcy temu

Nigdy nie byłem fanem Zielińskiego, ale trzeba przyznać że ostatnio gra całkiem przyzwoicie. Przy bramce dla Radomiaka gdzie przegrał główkę- to był zawodnik Żyry. Żyro totalnie odpuścił krycie, a Zieliński doskoczył z asekuracją ale już było za późno.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x