Raport kartkowy przed meczem ze Stalą

17 września 2022, 08:32 | Autor:

Wciąż żaden z piłkarzy Widzewa nie zbliżył się nawet do tego, by szczególnie mieć się na baczności w kwestii ewentualnego zawieszenia za kartki. Rekordziści obejrzeli po dwa kartoniki i tak samo jest w zespole Stali.

Przed dzisiejszym meczem trenerzy Adam Majewski i Janusz Niedźwiedź mają więc jedyne zmartwienie w wyborze składów z powodu kontuzji swoich graczy. Żaden z nich pauzować nie musi. Na przestrzeni dotychczasowych dziewięciu kolejek, mielczanie karani byli łącznie dwunastokrotnie, goście o trzy razy więcej.

W ostatnim pojedynku widzewiaków, przeciwko Cracovii, tylko jeden z nich obejrzał „żółtko”. Zawodnikiem tym był Serafin Szota, dla którego był to dopiero pierwszy raz w obecnym sezonie. Trzeba jednak wystrzegać się niepotrzebnych napomnień, ponieważ sędziujący dzisiejsze zawody Krzysztof Jakubik lubi sięgnąć do kieszeni. Średnio pokazuje ponad pięć kartek na mecz.

Żółte kartki w Widzewie:

2 – Dominik Kun, Jordi Sanchez, Mateusz Żyro
1 – Bożidar Czorbadżijski, Marek Hanousek, Juliusz Letniowski, Martin Kreuzriegler, Kristoffer Normann Hansen, Bartłomiej Pawłowski, Juljan Shehu, Jakub Sypek, Serafin Szota

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
1 rok temu

Wystarczy jednym zdaniem,ten raport jest na poczatku sezonu bez sensu,raport kontuzjowanych i perspektywy,raport z treningow,to bylo by cos

1
0
Would love your thoughts, please comment.x