Raport wypożyczonych: Banaszak zakończył rundę

4 grudnia 2019, 10:36 | Autor:

Wszyscy wypożyczeni z Widzewa piłkarze zakończyli już rundę jesienną. Ostatni był Przemysław Banaszak, który po kontuzji wrócił już do gry na dobre i pojawił się na boisku w dwóch meczach Górnika Łęczna.

W ligowym starciu z Górnikiem Polkowice Banaszak wszedł na murawę w przerwie, przy wyniku 0:1. Już po kilku minutach miał swoją okazję, ale zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi, zdecydował się na strzał i chybił. Ostatecznie napastnik zakończył spotkanie bez dorobku bramkowego, za to z żółtą kartką. Jego koledzy i tak odwrócili rezultat, dzięki czemu utrzymali stratę do pierwszego w tabeli Widzewa na poziomie jednego punktu.

Banaszak zagrał również, w nieco krótszym wymiarze, w meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa. Łęcznianie spisali się dużo gorzej niż widzewiacy kilka tygodni temu i nie mieli większych szans w pojedynku ze stołecznym zespołem. Napastnik wszedł do gry w 52. minucie, jednak nie zapisał się w pamięci widzów niczym szczególnym. To był jego ostatni występ w rundzie jesiennej.