Zmarł Wiktor Kałka. Innym nadal można pomóc!

4 grudnia 2019, 17:58 | Autor:

Smutne wieści dotarły do nas dzisiejszego popołudnia. Jak poinformowała oficjalna witryna klubowa, zmarł walczący z nawrotem białaczki Wiktor Kałka, dla którego jeszcze wczoraj uruchomione zostały specjalne aukcje charytatywne.

Wiktor był podopiecznym Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka. Od dawna zmagał się z białaczką, ale gdy wydawało się, że najgorsze za nim, nastąpił nawrót odpornej na chemioterapię choroby. W listopadzie chłopca odwiedzili piłkarze Widzewa, a w pomoc mu włączył się klub.

Wczoraj na portalu Allegro Charytatywni wystartowało jedenaście aukcji, których przedmiotem są fotoobrazy, przygotowane przez Zawalski FOTO i przedstawiające zawodników Widzewa, dodatkowo ozdobione ich autografami. Cały zysk miał zostać przeznaczony na kosztowne leczenie Wiktora.

Choć chłopiec zmarł, aukcje wciąż trwają, a zgromadzona kwota, za zgodą Fundacji Krwinka i rodziców, przekazana zostanie na pomoc i wsparcie kolejnym potrzebującym. Do tej pory zebrano już ponad 1800 zł! Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach – to będzie najlepsza forma upamiętnienia Wiktora!

Więcej informacji na temat aukcji TUTAJ!

Foto: widzew.com

8
Dodaj komentarz

4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mr. X

Niech Bóg wspomni duszę Wiktora którzy odszedł do swojego świata.

Mirko

Pieprzona big pharma :-( Chemią nie da się wyleczyć raka. Wciskają chemię każdemu, zarabia tylko szpital kilkaset tys. Za granicą, np w Czechach skutecznym lekiem okazuje się być witamina C. U nas jest to nielegalne bo ustawodawca mówi o tym jak lekarze mają leczyć. Paranoja! Odpoczywaj w pokoju wiecznym chłopaku, amen.

Kamil Bednarek

Bardzo proszę Cie bez takich uwag…

Mirko

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Prawda boli.

Mirko

Niech ludzie otworzą oczy na to, że ministerstwo choroby a nie zdrowia stoi za big pharmą i tylko im służy. Im nie chodzi o to żeby ludzie byli zdrowi tylko żeby chorowali a oni będą zbijać mamonę. Minister Szuja (bo tak się powinien nazywać) oszukuje i wmawia społeczeństwu, że zaprzestanie brania metmorfiny („lek” na cukrzycę) zawierającej truciznę powodującą raka jest gorsze od jej zażywania. https://wtk.pl/news/53423-trucizna-podawana-szczurom-w-lekach-na-cukrzyce-aktualizacja Sic. Minister nie bierze odpowiedzialności mówiąc, że: „ani europejskie, ani światowe agencje nie mają danych, że należy ten lek wycofać.” https://nto.pl/metformina-i-problem-z-ndma-w-lekach-na-cukrzyce-minister-zdrowia-zabral-glos-czy-przyjmowac-nadal-leki-z-metformina/ar/c14-14629635

Pit

100 % prawdy. Brawo

Piotr M.

Wieczny Odpoczynek ,Racz mu dać Panie (*)

Przem

Szczere wyrazy współczucia dla bliskich Wiktora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress