Raport wypożyczonych: Debiut Mamełki, gol Piskorskiego

19 maja 2022, 11:35 | Autor:

Piłkarze wypożyczeni z Widzewa Łódź do innych klubów mają za sobą kolejne występy. W ostatnich tygodniach należy wyróżnić zwłaszcza Jakuba Mamełkę i Kamila Piskorskiego. Ten pierwszy zadebiutował w swoim nowym klubie, a drugi trafił do siatki.

Młody obrońca początek rundy spędził na leczeniu kontuzji, później ogrywał się w rezerwach, w których wystąpił jeszcze pod koniec kwietnia. 1 maja doczekał się zaś debiutu w pierwszej drużynie Sokoła Aleksandrów Łódzki, wchodząc na drugą część meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (3:1). Tydzień później zanotował także ponad siedemdziesiąt pięć minut przeciwko Ursusowi Warszawa (0:2), jednak ostatnio, z KS Kutno (1:1), siedział na ławce.

Powody do zadowolenia ma Piskorski, etatowy zawodnik czwartoligowej Sparty Brodnica. W trzech ostatnich spotkaniach, nie opuścił on nawet minuty, a w miniony weekend trafił do siatki, pomagając w zwycięstwie nad Startem Pruszcz. W tym czasie złapał także dwie żółte kartki. Gorzej idzie Kamilowi Owczarczykowi z Włókniarza Zelów, który dwa razy wszedł na boisko na dość krótko, a dwa razy przesiedział całe zawody w rezerwie.

Raport wypożyczonych (28 kwietnia-15 maja):

III liga

Jakub Mamełka (Sokół Aleksandrów Łódzki) – 45 minut + 77 minut + 0 minut

IV liga

Kamil Owczarczyk (Włókniarz Zelów) – 8 minut + 0 minut + 26 minut + 0 minut
Kamil Piskorski (Sparta Brodnica) – 90 minut, żółta kartka + 90 minut + 90 minut, bramka, żółta kartka

klasa okręgowa

Jakub Mamełka (Sokół II Aleksandrów Łódzki) – 90 minut

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x