Raport wypożyczonych: dwie bramki Kralkowskiego

12 września 2018, 09:34 | Autor:

Startujemy z nowym cyklem na WTM. Od dziś, na początku każdego tygodnia, przyglądać będziemy się występom piłkarzy, którzy wypożyczeni są z Widzewa do innych klubów. W tej rundzie jest ich dziewięciu.

Największe zaciekawienie wzbudza oczywiście grający w Sokole Aleksandrów Łódzki Michał Miller. Tym razem, w swoim trzecim meczu w nowych barwach, nie zapisał się on jednak w pamięci kibiców. Przez 90 minut wyjazdowego spotkania z Pelikanem Łowicz przeważającą stroną byli gospodarze, a podopieczni Sławomira Majaka głównie się bronili. Finalnie, starcie zakończyło się bezbramkowym remisem, zaś wyłączony przez rywali z gry Miller został zmieniony w doliczonym czasie.

Sześciu widzewiaków świętowało w sobotę zwycięstwo KS Kutno nad Omegą Kleszczów. W największym stopniu przyczynił się do niego Adrian Kralkowski. Zdobył on w tym meczu dwie bramki – pierwszą, przy stanie 0:2, a także ostatnią, decydującą o wygranej. W pierwszym składzie zespołu Dominika Tomczaka wystąpili też Grzegorz Brochocki i Kamil Wielgus, zaś po przerwie do gry weszli Artur Amroziński i Krystian Marcioch. 90 minut na ławce przesiedział Konrad Reszka.

Trzy punkty zdobył także zespół Kacpra Pipczyńskiego. Występująca w sieradzkiej okręgówce Jutrzenka Warta pewnie zwyciężyła 5:0 z TS Janiczewice, a obrońca Widzewa zagrał w pełnym wymiarze czasowym. Z powodu przerwy reprezentacyjnej, wolne miał za to Michał Przybylski. Jego B36 wróci do gry w niedzielę.

Raport wypożyczonych (8-9 września):