Samodzielny lider klasyfikacji strzelców

12 września 2018, 12:19 | Autor:

Choć Adrian Paluchowski nie zdobył w 9. kolejce bramki, został samodzielnym liderem strzelców II ligi. Wszystko przez to, że w poprzedniej serii gier sędziowie w protokole meczowym zapisali gola właśnie jemu, a nie Andrzejowi Rybskiemu, jak wcześniej podawano.

W związku z tym, Paluchowski z sześcioma bramkami przewodzi teraz klasyfikacji najlepszych strzelców. Goni go trzech innych graczy – Leandro, Patryk Mularczyk i Patryk Szysz. W ostatniej kolejce, do siatki rywali trafiała pierwsza dwójka. Brazylijczyk strzelił gola w meczu Radomiaka Radom z Gryfem Wejhrowo, a Mularczyk dał zwycięstwo GKS Bełchatów w starciu z Rozwojem Katowice.

W Widzewie, na czele wciąż Mateusz Michalski z czterema trafieniami. Za jego plecami, do znajdujących się tam wcześniej Konrada Gutowskiego i Radosława Sylwestrzaka, dołączył też Dario Kristo. Premierowe trafienie w bieżącym sezonie zaliczyli w sobotę z kolei Maciej Kazimierowicz i Filip Mihaljević.

Strzelcy bramek w Widzewie:

4 – Mateusz Michalski
2 – Konrad Gutowski, Dario Kristo, Radosław Sylwestrzak
1 – Robert Demjan, Maciej Kazimierowicz, Filip Mihaljević, Damian Paszliński, Daniel Świderski, Marek Zuziak

Najlepsi strzelcy w II lidze:

6 – Adrian Paluchowski (Pogoń)
5 – Leandro (Radomiak), Patryk Mularczyk (GKS), Patryk Szysz (Górnik)
4 – Artur Balicki (Ruch), Adrian Gębalski (Siarka), Jan Janik (ROW), Przemysław Kita (Olimpia), Filip Kozłowski (Elana), Mateusz Michalski (Widzew), Kamil Radulj (Siarka)

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress