Raport wypożyczonych: Grało trzech widzewiaków
28 września 2021, 19:52 | Autor: Kamil
Kolejne mecze mają za sobą piłkarze wypożyczeni z Widzewa Łódź do innych klubów. W miniony weekend na boisku oglądaliśmy jednak tylko trzech z nich: Kamila Owczarczyka, Marcela Pięczka i Kamila Piskorskiego. Pozostali nie mieli niestety takiej okazji.
Pięczek ostatnio stał się pewniakiem do wyjściowego składu Puszczy Niepołomice. Tym razem nie zapisał jednak na swoim koncie asysty, bo jego drużyna uległa Arce Gdynia 0:2. Obrońca spędził na murawie pełne dziewięćdziesiąt minut. Poza kadrą Sandecji Nowy Sącz znalazł się z kolei Robert Prochownik, więc mógł tylko oglądać porażkę jego kolegów.
Zagrać nie udało się też Jakubowi Mamełce, który zremisowane starcie ŁKS Łagów z Podhalem Nowy Targ przesiedział na ławce. Po dziewięćdziesiąt minut na szczeblu IV ligi zaliczyli zaś Owczarczyk oraz Piskorski. Stal Głowno tego pierwszego wysoko przegrała z Wartą Sieradz 0:5, a Sparta Brodnica drugiego uległa Noteciance Pakość 1:3.
Raport wypożyczonych (25-26 września):
I liga
Marcel Pięczek (Puszcza Niepołomice) – 90 minut
Robert Prochownik (Sandecja Nowy Sącz) – 0 minut (poza kadrą)
III liga
Jakub Mamełka (ŁKS Łagów) – 0 minut
IV liga
Kamil Owczarczyk (Stal Głowno) – 90 minut
Kamil Piskorski (Sparta Brodnica) – 90 minut







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Zobaczcie kogo mielismy za pilkarzy…niby nasza przyszlosc…a teraz…wyniki mowia za siebie.
Guzdek też w Ruchu nie grał albo grywał ogony. I jaki z tego wniosek ??
kwestia trenera :)