Letniowski w jedenastce kolejki

29 września 2021, 10:14 | Autor:

Dziennikarze tygodnika „Piłka Nożna” dokonali już wyboru najlepszej jedenastki minionej kolejki w I lidze. Tym razem wśród wyróżnionych zawodników znalazł się jeden reprezentant Widzewa Łódź. Mowa o zdobywcy pierwszej bramki, Juliuszu Letniowskim.

Wypożyczony z Lecha Poznań pomocnik od kilku tygodni jest absolutnie kluczową postacią drużyny prowadzonej przez Janusza Niedźwiedzia. Po krótkiej przerwie spowodowanej chorobą, w piątek 23-latek wrócił do podstawowego składu łodzian i dopisał do swojego konta następnego gola, tym razem strzelonego po niemal perfekcyjnie wykonanym rzucie karnym.

Widzew jest wśród pięciu klubów z jednym przedstawicielem w najnowszej jedenastce. Trzy kolejne mają w niej po dwóch piłkarzy. To Chrobry Głogów (Marcel Ziemann i Mikołaj Lebedyński), Odra Opole (Konrad Nowak i Arkadiusz Piech), a także łapiący ostatnio coraz lepszą dyspozycję Stomil Olsztyn (Jonathan Straus i Patryk Mikita).

Jedenastka 10. kolejki I ligi wg „PN”:

Jałocha (GKS T.) – Ziemann (Chrobry), Dąbrowski (ŁKS), Straus (Stomil) – Mikita (Stomil), Nowak (Odra), Letniowski (Widzew), Merebaszwili (Podbeskidzie) – Czubak (Arka), Piech (Odra), Lebedyński (Chrobry)

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x