Raport wypożyczonych: Grało trzech widzewiaków

28 września 2021, 19:52 | Autor:

Kolejne mecze mają za sobą piłkarze wypożyczeni z Widzewa Łódź do innych klubów. W miniony weekend na boisku oglądaliśmy jednak tylko trzech z nich: Kamila Owczarczyka, Marcela Pięczka i Kamila Piskorskiego. Pozostali nie mieli niestety takiej okazji.

Pięczek ostatnio stał się pewniakiem do wyjściowego składu Puszczy Niepołomice. Tym razem nie zapisał jednak na swoim koncie asysty, bo jego drużyna uległa Arce Gdynia 0:2. Obrońca spędził na murawie pełne dziewięćdziesiąt minut. Poza kadrą Sandecji Nowy Sącz znalazł się z kolei Robert Prochownik, więc mógł tylko oglądać porażkę jego kolegów.

Zagrać nie udało się też Jakubowi Mamełce, który zremisowane starcie ŁKS Łagów z Podhalem Nowy Targ przesiedział na ławce. Po dziewięćdziesiąt minut na szczeblu IV ligi zaliczyli zaś Owczarczyk oraz Piskorski. Stal Głowno tego pierwszego wysoko przegrała z Wartą Sieradz 0:5, a Sparta Brodnica drugiego uległa Noteciance Pakość 1:3.

Raport wypożyczonych (25-26 września):