Raport z wypożyczeń

20 września 2016, 16:46 | Autor:

Joachim_Pabjańczyk

Żaden z trójki piłkarzy Widzewa, wypożyczonych do innych zespołów, nie zdołał w miniony weekend wywalczyć miejsca w podstawowym składzie. Joachim Pabjańczyk, Adrian Kralkowski oraz Marcin Pieńkowski weszli na boisko z ławki.

Najkrótszy występ zanotował Pabjańczyk, zaliczając jedynie pięć minut w zremisowanym przez Sokół 1:1 meczu z Jagiellonią II Białystok. Podział punktów sprawił, że aleksandrowianie zajmują w tej chwili 9. miejsce w tabeli III ligi.

Do przodu pomału przesuwa się natomiast Ner Poddębice. Podopieczni Witolda Obarka wygrali po raz drugi z rzędu, wysoko pokonując Zawiszę Rzgów (5:2). Kralkowski na murawie zameldował się zaraz po przerwie, Pieńkowski w 84. minucie, gdy wynik był już rozstrzygnięty.