Juniorzy zdeklasowali Omegę!

20 września 2016, 08:21 | Autor:

Widzew1997_1998

Efektownym zwycięstwem piłkarzy Widzewa z rocznika 1998/1999 zakończyło się niedzielne spotkanie z Omegą Kleszczów. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego rozgromili gości aż 9:0 i wciąż zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Mecz rozstrzygnął się w zasadzie już pierwszej połowie. Po dwóch golach Tomasza Salińskiego i po jednym trafieniu Grzegorza Brochockiego oraz Roberta Marcinkowskiego przed przerwą było 4:0 dla łodzian. Po zmianie stron formą strzelecką zaimponował Saliński, który dołożył jeszcze cztery bramki, mając ich łącznie sześć! Wynik w końcówce meczu ustalił Jakub Mąkosza.

Kolejnym rywalem Widzewa będzie szósty w tabeli Pelikan Łowicz. Starci to zaplanowano na sobotę, 24 września.

Widzew Łódź – Omega Kleszczów 9:0 (4:0)
21′, 34′, 48′, 51′, 66′, 73′ Saliński, 25′ Brochocki, 40′ Marcinkowski, 84′ Mąkosza

Uszyński – Brochocki, Danaburski, Małowski, Marcinkowski, Marcioch, Miasopust, Pipczyński, Reszta, Saliński, Wolski

Grali też: Stawski – Amroziński, Gosik, Lenarczyk, Mąkosza, Oliński