Raport z wypożyczeń

19 sierpnia 2013, 09:39 | Autor:

Na łamach WTM uruchamiamy kolejny cykl newsów poświęcony zawodnikom Widzewa aktualnie wypożyczonym do innych klubów.

Bartłomiej Pawłowski (Malaga CF):

W sobotę miał zaliczyć upragniony debiut w Primera Division. Choć 21-letni piłkarz znalazł się w kadrze na to spotkanie, to wyjazdowy mecz Malagi z Valencią oglądał jedynie z trybun Estadio Mestalla.
Powodem są przepychanki pomiędzy odwołującą się od wykupu Bartka Jagiellonią a broniącym swych racji Widzewem. Dziś wznowienie rozmów zwaśnionych stron.
Malaga przegrała z Valencią 0:1.

Sebastian Duda (Stal Mielec):

Podobnie jak Pawłowski, także i Sebastian Duda miał w ten weekend wolne. Wszystko za sprawą Pucharu Polski i faktu, że w 1/16 finału swój mecz rozgrywała Stal Stalowa Wola – przeciwnik mieleckiej Stali w 4 kolejce II ligi wschodniej.
Mecz ten przełożono na środę.

Mikołaj Zwoliński (Sokół Aleksandrów):

Sokół ograł 4:0 Żyrardowiankę Żyrardów w 3 kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej. Mikołaj Zwoliński spędził na boisku 75 minut. W 17 minucie zaliczył trafienie dla aleksandrowian. Była to już jego druga bramka w tym sezonie.