Reprezentant Bułgarii kolejnym transferem?

15 czerwca 2022, 13:58 | Autor:

Kolejny transferowy rebus pojawił się dziś w oficjalnych mediach społecznościowych Widzewa Łódź! Jego rozwiązanie sugeruje, że następnym nowym zawodnikiem zespołu czerwono-biało-czerwonych zostanie wkrótce reprezentant Bułgarii, Bożidar Czorbadżijski.

Urodzony w 1995 roku i mierzący 195 centymetrów piłkarz jest środkowym obrońcą, który przez ostatnie dwa sezony grał w ekstraklasowej Stali Mielec. W pierwszych rozgrywkach po transferze do Polski zaliczył dwadzieścia meczów, w drugich dwadzieścia jeden. Najczęściej znajdował się w wyjściowym składzie, chociaż zdarzało mu się również wchodzić z ławki.

W przeszłości, Czorbadżijski występował też w CSKA Sofia czy rumuńskim FCSB, jest także reprezentantem swojego kraju – kilka dni temu grał po dziewięćdziesiąt minut w starciach Ligi Narodów przeciwko Gibraltarowi oraz Gruzji. Jego aktualny kontrakt ze Stalą wygasa z ostatnim dniem czerwca, dzięki czemu na al. Piłsudskiego będzie mógł trafić za darmo.

Nazwisko nowego widzewiaka ma zostać oficjalnie podane tuż przed rozpoczęciem dzisiejszego starcia rezerw z RKS Radomsko. Testy medyczne mają zacząć się za tydzień.

Foto: stalmielec.com

Subskrybuj
Powiadom o
55 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
55
0
Would love your thoughts, please comment.x