Reszka z debiutem, Marcioch pierwszy raz w lidze
25 października 2015, 19:51 | Autor: RyanJuż wczoraj WTM informował, że w bramce Widzewa stanie w niedzielne popołudnie Konrad Reszka. Doniesienia te się sprawdziły. 17-letni zawodnik wystąpił przeciwko Mazovii Rawa Mazowiecka. Był to jego debiut w pierwszej drużynie RTS.
Wychowanek zebrał bardzo pochlebne recenzje. Jego umiejętności sprawdzał głównie Pascal Ekwueme, oddając dwa bardzo groźne celne strzały. Reszka radził sobie też na przedpolu, pewnie wyłapując wszystkie dośrodkowania.
„Mały debiut” zaliczył też Damian Marcioch. Pomocnik po raz pierwszy zagrał w meczu ligowym. Wcześniej pojawiał się na boisku tylko w spotkaniach pucharowych w Koluszkach (strzelił wtedy dwa gole) i Brzezinach.
Tym samym wszyscy widzewiacy, tworzący kadrę RTS w rundzie jesiennej, mają już za sobą premierowe występy. Wyjątkami są Wojciech Gradecki i Michał Chachuła, który wciąż czeka na szansę w lidze.








Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Mławianka Mława
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
KS CK Troszyn