Rachubiński zszedł z powodu urazu
26 października 2015, 08:54 | Autor: RyanPo krótkiej, jednomeczowej przerwie, Mariusz Rachubiński powrócił wczoraj do wyjściowej jedenastki Widzewa. Kapitan nie dokończył jednak spotkania z Mazovią Rawa Mazowiecka. Został zmieniony w 69 minucie przez Igora Świątkiewicza.
Okazuje się, że Rachubiński sam poprosił o zmianę. Pomocnikowi zaczął bowiem doskwierać długo towarzyszący mu uraz stopy. Od kilku tygodni 30-latek narzeka na ból ścięgna, ale do tej pory był silniejszy i zdołał walczyć dla zespołu.
Dzisiaj okaże się, czy kontuzja jest na tyle poważna, że Rachubińskiego czekać będzie jednak przerwa w grze. Dziś piłkarz zaliczy badania USG. Niepokojąco wyglądało też wczoraj starcie Konrada Reszki z jednym z rywali, w ostatniej akcji meczu. W tym wypadku wszystko skończyło się szczęśliwie dla młodego bramkarza.








Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Mławianka Mława
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
KS CK Troszyn