Rezerwy gromią. Hat-tricki Gołębiewskiego i Tlagi

15 października 2017, 18:03 | Autor:

Piłkarze drugiej drużyny Widzewa odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo w niedzielnym meczu ligi okręgowej. Kilku graczy Franciszka Smudy poprawiło sobie humory po starciu w Wikielcu. Zagrało ich sześciu

Dzisiejszym przeciwnikiem rezerw był zespół GKS Bedlno. Jak zapowiadaliśmy, widzewiacy podjęli rywali na boisku Startu Łódź. Trener Jakub Grzeszczakowski miał do dyspozycji wielu zawodników z pierwszego zespołu. Na boisku pojawili się Konrad Reszka, Bartłomiej Gromek, Kamil Tlaga, Damian Kostkowski, Sebastian Olczak, Mateusz Ostaszewski, Kacper Falon, Dawid Kamiński oraz Daniel Gołębiewski. Ciągłe ataki gospodarzy dały pewne zwycięstwo. Widzew II Łódź na szczęście nie wziął przykładu z dnia wczorajszego i zwyciężył aż 8:1.Od rozpoczynającego mecz gwizdka zdecydowanie przeważali podopieczni Grzeszczakowskiego. Początkowo strzały były zbyt niedokładne, aby mogły otworzyć wynik spotkania. Pierwszy gol padł w 12. minucie. Zaledwie chwilę później Widzew podwyższył prowadzenie. Dwukrotnie do siatki przyjezdnych trafiał Gołębiewski.

Wynik mógł być wyższy, lecz w niektórych momentach brakowało szczęścia. Wszelkie próby ataków graczy z Bedlna były skutecznie przerywane. Gospodarze schodzili na przerwę, wygrywając 3:0. Hat-tricka ustrzelił wspomniany wcześniej Daniel Gołębiewski.

Druga odsłona spotkania była równie dobrym widowiskiem. Widzewiacy zdołali jeszcze pięciokrotnie pokonać golkipera z Bedlna. Na liście strzelców wpisali się również Tlaga, Kamiński i Tarczyński. Tlaga podzielił los Gołębiewskiego i także mógł pochwalić się trzema bramkami.

Mecz od początku do końca był kontrolowany przez drugi zespół Widzewa. Najmniej pracy miał dziś broniący bramki Reszka. Przyjezdnym udało się strzelić honorowego gola dopiero w ostatnich chwilach spotkania i w dodatku po podyktowanym rzucie karnym.Widzew II Łódź – GKS Bedlno 8:1 (3:0)
Gołębiewski (x3), Tlaga (x3), Kamiński, Tarczyński – Gurczyński

Widzew:
Reszka – Tlaga, Kostkowski, Krawczyk, Gromek – Kamiński, Olczak, Falon, Ostaszewski, Rakowski – Gołębiewski

Martyna Kowalska 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x