Rezerwy przegrały drugi sparing

4 lutego 2018, 14:37 | Autor:

W pierwszym zimowym sparingu rezerwom Widzewa udało się rozgromić rywala aż 7:0. Dzisiaj na Łodziance nie było jednak tak kolorowo, bowiem podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego ulegli czwartoligowemu LKS Kwiatkowice 1:3.

Zajmujący szóstą lokatę w ligowej tabeli rywal, pokazał swoją wyższość nad Widzewem podczas dzisiejszego meczu kontrolnego. Pierwsze minuty spotkania należały zdecydowanie do zespołu z Kwiatkowic. Gościom udało się stworzyć dużo sytuacji, które w końcu zostały zamienione na bramkę. Po dwudziestu minutach poziom gry nieco się wyrównał i pozwoliło to widzewiakom doprowadzić do remisu. Gola na 1:1 strzelił Krystian Marcioch.

Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Gracze LKS Kwiatkowice w dużej mierze kontrolowali to, co dzieje się na murawie i dzięki temu udało im się jeszcze dwukrotnie umieścić piłkę w siatce łodzian. Warto dodać, że gdyby nie Konrad Reszka, dzisiejsza porażka rezerw Widzewa mogłaby być zdecydowanie wyższa.

Widzew II Łódź – LKS Kwiatkowice 1:3 (1:1)