RKS rywalem rezerw w finale wojewódzkiego PP

25 maja 2022, 20:30 | Autor:

Prawdziwy thriller przeżyli dzisiaj kibice, którzy wybrali się na Łodziankę, aby obejrzeć mecz rezerw Widzewa Łódź z Unią Skierniewice. Podopieczni Patryka Czubaka wygrali 3:2 i awansowali do finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Wiemy już, z kim w nim zagrają.

W drugim dzisiejszym półfinale mierzyli się dwaj czwartoligowcy – Orzeł Nieborów oraz RKS Radomsko. Zdecydowanymi faworytami byli goście i już od pierwszej minuty to oni zyskali inicjatywę. Po pierwszej połowie, ekipa Pawła Ściebury prowadziła trzema bramkami, a w drugiej partii dorzuciła do tego jeszcze trzy trafienia i pewnie oraz wysoko zwyciężyła aż 6:0.

I to właśnie RKS będzie przeciwnikiem widzewiaków w finale wojewódzkiego PP. Spotkanie to odbędzie się w sobotę, 25 czerwca na płycie „Serca Łodzi”. Wszelkie szczegóły ogłoszone zostaną niebawem. Jest o co walczyć, bo zwycięzca zapewni sobie grę w Pucharze Polski na szczeblu centralnym w przyszłym sezonie – a do tego zgarnie czterdzieści tysięcy złotych.