Rozpoczęły się kolejne ciekawe licytacje dla Nikoli!

2 sierpnia 2020, 19:50 | Autor:

Rozpoczynamy kolejne licytacje dla Nikoli w ramach akcji #POMOCDLANIKOLI! Mamy dla Was kilka bardzo fajnych gadżetów! Gadżety zostały przekazane przy pomocy Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele. Do zdobycia są:

– Książka „Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne” przekazana przez autorów – braci Bliźniaków Tomasza Gawrońskiego i Włodzimierza Gawrońskiego;

– Bałucki leżak i szalik WIDZEW – ELANA przekazane przez Wojciecha Kowalskiego;

– Dwa herby Widzewa (czerwony i złoty) przekazane przez firmę ART SOK;

– Spodenki Wisła Hooligans, Smyczka Widzewa FC Łowicz i dwa pakiety vlepek Czerwonego Gostynina przekazane przez Michała Szatkowskiego.

Całość uzyskanych środków przekazana zostanie oczywiście na zbiórkę utworzoną przez mamę Nikoli (więcej szczegółów TUTAJ).

Licytacje rozpoczęły się dzisiaj na profilu Marcina Rybaka na Facebooku (wszelkie informacje poniżej). Potrwają do czwartku 6 sierpnia, do godziny 19:10. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia dziewczynki!

Dziękujmy serdecznie wszystkim za przekazane gadżety!!!

Przypomnijmy, że tym razem wsparcia wymaga nasza koleżanka z trybun, Iwona Czerniawska, której córka Nikola cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

You’ll never walk alone!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress