Widzewscy stranieri pogratulowali klubowi awansu do I ligi

2 sierpnia 2020, 17:58 | Autor:

Choć Bruno Pinheiro i Ugochukwu Ukah grali w Widzewie Łódź kilka lat temu, wciąż regularnie śledzą losy czterokrotnego mistrza Polski. Obaj stranieri w ostatnich dniach pogratulowali swojemu byłemu klubowi awansu do I ligi.

Portugalczyk złożył czerwono-biało-czerwonym gratulacje za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. „Kolejny krok, jaki podjęliśmy, aby przywrócić klub do miejsca, którego nigdy nie powinien był opuszczać, czyli do Ekstraklasy. Gratulacje dla całej drużyny i fanów!” – napisał pomocnik.

Nieco mniej wylewny był Ukah, który jednak również nie zapomniał o Widzewie. „Gratulacje dla Widzewa z okazji awansu do I ligi! Został jeszcze tylko jeden krok do Ekstraklasy, gdzie jest miejsce tego klubu” – czytamy w opisie pod archiwalnym zdjęciem Nigeryjczyka w koszulce łodzian.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Congratulation for the promotion @rtswidzewlodz One more step to @ekstraklasa_official where you belong ⚽️🥇🏆🏆🏆

Post udostępniony przez HUGO UKAH (@hugohughes)

Przypomnijmy, że obaj piłkarze znaleźli się w „Drużnie Dekady”, wybieranej w plebiscycie WTM i RadioWidzew.pl. Już dzisiaj, o godzinie 20:00, na antenie radia przedstawione zostaną sylwetki kandydatów w pierwszej części wyborów najlepszego napastnika minionych dziesięciu lat. Głosowanie wystartuje na naszych łamach we wtorek rano.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress