Ruszyło zwalnianie miejsc na mecz z Koroną

20 marca 2024, 10:49 | Autor:

Przed zawodnikami Widzewa przerwa reprezentacyjna i mecz kontrolny, ale kibice mogą już myśleć o kolejnym domowym pojedynku. W spotkaniu 26. kolejki rywalem łodzian będzie Korona Kielce, a rozpocznie się ono 1 kwietnia o godzinie 17:30. Można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice RTS kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od wczoraj od godziny 13:30 do środy, 27 marca, do końca dnia. W czwartek, 28 marca, w samo południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Koroną. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z kielczanami zacznie się w poniedziałek wielkanocny, 1 kwietnia, o godzinie 17:30.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x