Skromna, ale ważna wygrana rezerw
4 maja 2017, 13:59 | Autor: RyanW środowy wieczór wszyscy kibice Widzewa emocjonowali się meczem pierwszej drużyny z Huraganem Wołomin. W cieniu tego spotkanie swoje zawody rozegrali piłkarze rezerw. Udało im się zainkasować kolejne trzy punkty!
Podopieczni Macieja Malesy mierzyli się na wyjeździe z Jutrzenką Bychlew, która do najmocniejszych rywali nie należy. Mimo to gospodarze postawili łodzianom trudne warunki i przegrali w najmniejszym stosunku – 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Szymon Miśkiewicz.
Wygrana jest o tyle ważna, że pozwala umocnić się na prowadzeniu w tabeli. Punkty stracili bowiem dwaj rywale w walce o awans do ligi okręgowej. GKS Ksawerów zremisował w Rosanowie, a Sparta Łódź wysoko uległa Orłowi Piątkowisko. Przewaga nad wiceliderem to już sześć punktów, nad trzecim zespołem aż dziesięć!
Jutrzenka Bychlew – TMRF Widzew II Łódź 0:1








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska