SM System sponsorem transmisji z dwóch meczów

29 marca 2024, 16:09 | Autor:

Bardzo dobrze wieści przekazała wczoraj oficjalna strona klubowa. Firma SM System została sponsorem transmisji spotkań z Koroną Kielce oraz Ruchem Chorzów.

Jak czytamy na stronie widzew.com, w ramach pakietu świadczeń przygotowanych dla Sponsora Transmisji, logo firmy będzie eksponowane w trakcie relacji radiowej i studia przedmeczowego, a także w kulisach spotkań. Klub wspólnie ze Sponsorem przygotuje również dla kibiców konkurs, który zostanie przeprowadzony podczas trwania studia.

Zadowolony z takiego obrotu sprawy jest prezes Widzewa.Sponsor Transmisji to stosunkowo nowa propozycja w naszej ofercie komercyjnej i cieszę się, że spotkała się z pozytywnym odzewem partnerów Klubu. Liczę na to, że dzięki tej współpracy firma SM System zyska dobrą ekspozycję swojej marki, a klubowa telewizja WidzewTV będzie się rozwijać, odpowiadając na potrzeby naszych kibiców” – powiedział Michał Rydz na stronie oficjalnej.

Firma SM System od dawna związana jest ze środowiskiem widzewskim. „Firma SM System wspierała Klub od samego początku Reaktywacji Tradycji Sportowych, gdy banery reklamowe obecne były podczas rozgrywania spotkań na obiektach SMS-u. Również na nowym stadionie byliśmy jednym z pierwszych Sponsorów Meczu w rozgrywkach pierwszoligowych. Od powstania Serca Łodzi jesteśmy najemcą loży biznesowej, która od tego sezonu nosi imię Andrzeja Michalczuka” – powiedział Michał Stasiak, właściciel.

Firma SM System oferuje kompleksowe usługi w zakresie doboru, montażu oraz serwisu systemów klimatyzacji, wentylacji, a także optymalizacji kosztów ogrzewania w oparciu o ekologiczne i bezobsługowe pompy ciepła. Oferta jest skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych (domy, apartamenty), jak i do użytkowników obiektów komercyjnych.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Slawek
2 miesięcy temu

czy klub ma za to kase

Jura
Odpowiedź do  Slawek
2 miesięcy temu

Oczywiście.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x