Specjalna otoczka meczu w Głogowie

7 listopada 2014, 08:21 | Autor:

stadion_Chrobry

Widzew, mimo sportowej i organizacyjnej zapaści, wciąż jest dla I-ligowych rywali prawdziwym magnesem. Gdziekolwiek łodzianie nie pojadą, wywołują większe zainteresowanie miejscowej publiczności. Dla kibiców gospodarzy jest to jedna z niewielu okazji, by móc zmierzyć się z utytułowanym przeciwnikiem, a do tego utrzeć mu nosa.

Nie inaczej będzie w sobotę w Głogowie, mieście będącym łódzkiemu klubowi od dawna bardzo przychylnym. Wszystko za sprawą stosunków pomiędzy fanami obu drużyn, których przed laty łączyła wielka przyjaźń. Przyjazd widzewiaków do tej dolnośląskiej miejscowości jest nie lada gratką dla fanów Chrobrego, ale też wyzwaniem i szansą dla tamtejszych marketingowców. Tym bardziej, że będzie to pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami.

Przy okazji meczu ligowego głogowscy działacze zaplanowali kilka atrakcji. W przerwie zawodów zostanie przeprowadzony finał konkursu „Miss Chrobrego”, który pomoże wybrać najpiękniejszą fankę „pomarańczowych”. Spotkaniu emocji doda także pokaz jazdy ekstremalnych samochodów, znanych z off-roadowych wyścigów. Specjalne pojazdy będą dostępne dla kibiców przez cały czas trwania imprezy.

Klub spodziewa się rekordu frekwencji, dlatego od kilku dni prowadzi intensywną kampanię promującą to wydarzenie i zachęcą do jak najszybszego zakupu biletów. Kameralny stadion w Głogowie może pomieścić blisko 3 tysiące widzów, spodziewany jest przyjazd kilkuset kibiców Widzewa. Miejmy nadzieję, że żadne krzesełko nie pozostanie w sobotę puste.

Przeczytaj obszerny artykuł opisujący kulisy zgody kibiców Widzewa Łódź  i Chrobrego Głogów.

Foto: chrobry-glogow.pl