Konkurs z SQN! Wygraj piłkarskie książki!

6 listopada 2014, 18:42 | Autor:

Miło nam poinformować, że nowym partnerem portalu WTM zostało wydawnictwo książkowe Sine Qua Non (SQN), w ofercie którego znaleźć można wiele pozycji na rynku sportowym. Współpraca polegała będzie na promocji nowości wydawnictwa w dziedzinie książek piłkarskich, w zmian portal otrzymywać będzie cyklicznie premierowe egzemplarze, które ostatecznie trafią do Was.

Na dobry początek chcemy Wam zaoferować dwie pozycje z szerokiej gamy publikacji SQN: „FIFA Mafia” autorstwa Thomasa Kistnera oraz „Futbol obnażony. Szpieg w szatni Premier League”, napisany dzięki relacjom piłkarza ligi angielskiej, chcącego zachować totalną dyskrecję.

mafia_fifa

„FIFA Mafia”

Brudne interesy w światowym futbolu.

Podejrzewaliśmy, że prawa do organizacji mundialu się nie wygrywa, tylko kupuje, a dziesiątki skorumpowanych działaczy bezkarnie napychają sobie kieszenie milionowymi łapówkami.
Teraz mamy pewność.

Rzeczywistość FIFA dalece wykracza jednak poza najgorszy koszmar, jaki tylko mógł nam się przyśnić. Ich nie obowiązuje prawo ani żadne zasady. Są bezkarni. I bezwzględni. W starciu z FIFA organy każdego, bez wyjątku, państwa okazują się bezradne.

Czy jesteś gotowy, aby poznać prawdę?

Kicker: Imponująca książka. Bezlitośnie obnażone brudne interesy FIFA. Każda strona na bardzo długo pozostaje w pamięci.

Süddeutsche Zeitung: Druzgocący obraz. FIFA przywłaszczyła sobie sport, który należał do nas wszystkich.

futbol_obnażony

„Futbol obnażony”

Najgłośniejsza piłkarska książka ostatnich lat! Naprawdę wydawało ci się, że coś wiesz o piłce?

Ryk tłumu w tunelu na Anfield…niepowtarzalne uczucie,  gdy uderzona przez ciebie piłka wpada do bramki Manchesteru United… John Terry uderzający cię łokciem w twarz… przegrana licytacja z graczami Barcelony o dziewczynę na jedną noc…

Wejdź w sam środek świata wielkiej piłki – wzajemnie nienawidzących się partnerów z drużyny, bezwzględnych menedżerów, chciwych agentów, agresywnych fanów i kobiet, dla których wakacje w Dubaju są ważniejsze od twojej wierności…

Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Gareth Bale, Robin van Persie, Thierry Henry, Xabi Alonso, Didier Drogba – z nimi wszystkimi wybiegał na boisko. Nie wiemy, kim jest.  Ale wiemy, że napisał książkę, po której nic nie będzie już takie samo. Musiał pozostać anonimowy. Aby móc zdradzić Ci wszystko.

 

Przygotowaliśmy konkurs, w którym będziecie mogli wygrać wyżej wymienione pozycje. Dwie książki „FIFA Mafia” i dwie książki „Futbol obnażony” trafią do czterech wylosowanych osób, które odpowiedzą na trzy proste pytania zamieszczone poniżej. Odpowiedzi nadsyłać można na adres mailowy [email protected] do dzisiaj, do godz. 22:00. W tytule maila prosimy o podanie hasła „SQN”, w treści zaś imię i nazwisko oraz nr telefonu. Prosimy załączyć także adnotację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów konkursowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)”.

Pytania konkursowe:
1. Jak nazywa się aktualny Prezydent FIFA?
2. W którym roku założona została Premier League?
3. Która drużyna występuję na stadionie Anfield Road?

Listę czterech nagrodzonych książkami opublikujemy w piątek.