Stal – Widzew (bramka)

26 października 2019, 17:41 | Autor:

Tylko jedną bramkę obejrzeliśmy się na kameralnym obiekcie w Boguchwale. W 88. minucie do siatki Stali Stalowa Wola trafił Rafał Wolsztyńskim, zapewniając tym samym Widzewowi zwycięstwo i trzy punkty.

Na kanale klubowej telewizji Widzew TV pojawił się już zapis tego gola. Zapraszamy do oglądania!

13 komentarzy
Red glasgow

Po meczu z pogonia same och i ach. Dzis juz wszystko beee. Nie gral Sebastian to jazda na trenera. Kurwa zawsze cos nie tak….. Juz mi slabo od tego marudzenia. A ja CIESZE sie z 3 pkt. I w dupie mam styl. Pilka nozna polega na wygrywaniu nie wazne jak. Wazne wygrac. A jak ktos lubi ladny styl to – taniec z gwiazdami albo lyzwiarstwo figurowe

Zygmunt
Odpowiedź do  Red glasgow

Popieram 1910%! Z tego zawsze znany był Widzew, gra do końca, bez względu na styl! Niech sobie piszą, karawana i tak jedzie dalej, z Kaczmarkiem, Mąką i Zielenieckim. Po awans!

rafal

duzo racji. 3 pkt sa najwazniejsze. To tak oczywiste ze kazdy zespol przeciwny jak i kibice mobilizuja sie na mecz z Widzewem i daja z siebie znacznie wiecej niz w przypadku spotkan z innym przeciwknikiem. Ktos wczesniej slusznie zauwazyl ze druzyna po meczu z Widzewem w nastepnym meczu gra piach i pewnie z czegos to wynika. Ok dzis Katowice wygraly w 10 prowadzac wczesniej 1-0 z Pogonia ktora jest umoczona w rozne afery ale tez musieli sie nameczyc. Ja wole 3 pkt po takim meczu jak dzis na tym dzikim klepisku niz zajebisty styl bez punktow. Teraz czeka nas, przede… Czytaj więcej »

RTS

Brawo Widzew pokazaliscie Widzewski charakter. Czekam na ległą.

Paweł

Czemu jesteśmy na czele tabeli na portalu?

Widzewiak
Odpowiedź do  Paweł

Bo tam jest nasze miejsce!!!

mikroson

Daniel to ma zajebistego pecha z tymi rożnymi czekam i czekam bo wiem, że jak jebnie raz i trafi, to następne będą wpadały znacznie częściej. Brawo dla Rafała za bramkę.

Ciapaty

Tymczasem dobre wieści napływają z innych stadionów. Łęczną traci punkty że Skrą, Gieksa natomiast od 30 minuty gra w 10 przeciwko Siedleckiej Pogoni.