Stal – Widzew (kulisy)
16 kwietnia 2024, 19:56 | Autor: MichałW miniony weekend drużyna Widzewa Łódź wywiozła jeden punkt z Mielca. Spotkanie z tamtejszą Stalą zakończyło się bezbramkowym remisem, jednak sytuacja w tabeli nie uległa zmianom. W dniu meczowym zawodnikom tradycyjnie towarzyszyła kamera WidzewTV.
Efektem pracy klubowej telewizji jest niespełna dziesięciominutowy materiał, który można obejrzeć poniżej:







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Co prawda miała Stal Mielec swoje lata świetności w tej lidze jeszcze przed Widzewem (grała nawet w ćwierćfinale P.UEFA), ale wraz z odejściem z klubu takich piłkarzy jak Lato, Szarmach, Kasperczak, Domarski, Kukla czy Ciołek skończyły się jej sukcesy, a ich dobrych następców jak Kubickiego, Budę, Łatkę, a potem Czachowskiego, Fedoruka czy Śliwowskiego zwinęła legła i rozebrały inne kluby, i nie potrafiła ona nawiązać już do chlubnej przeszłości lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dzisiejsza Stal, która osiem lat temu prawie po dwóch dekadach niebytu awansowała do ekstraklasy, nie ma na razie z tego, co mi wiadomo, większych ambicji ani liczniejszej rzeszy… Czytaj więcej »
Stamirowski też nie ma ambicji, a złotówkę ogląda nie z dwóch, tylko z trzech stron…bo jeszcze rant ogląda ..
Szydera szyderą, ale nie chciałbym, abyśmy stali się… Stalą i dlatego piszę o tym…