Stal – Widzew (składy)
7 czerwca 2020, 11:56 | Autor: Kamil
Wiemy już, w jakim składzie piłkarze Widzewa rozpoczną dzisiejszy mecz ze Stalą Rzeszów. Tak jak przewidywaliśmy, trener Marcin Kaczmarek zdecydował się na dokonanie w jedenastce tylko jednej zmiany.
Po zawieszeniu do gry wraca Mateusz Możdżeń, który w wyjściowym zestawieniu zastąpił Bartłomieja Poczobuta. 29-latek stworzy zatem duet środkowych pomocników z Marcelem Gąsiorem. Na pozostałych pozycjach nie ma korekt, a wszyscy zawodnicy dostaną szansę odkupienia win za spotkanie ze Skrą Częstochowa.
Na ławce rezerwowych znalazło się dziewięciu piłkarzy. Wśród nich ponownie jest Filip Becht, który zastępuje w pierwszej drużynie kontuzjowanego Marcela Pięczka i ponownie będzie mógł zadebiutować w lidze. Na premierowy występ w czerwono-biało-czerwonych barwach oczekuje również Robert Prochownik.
Składy na mecz:
Stal:
Kaczorowski – Trznadel, Kostkowski, Góra, Głowacki – Michalik, Kotwica, Szeliga, Plewka – Reiman – Pieczara
Rezerwowi: Pęksa – Sylwestrzak, Jarecki, Mozler, Collard, Kłos, Szczepanek, Pląskowski, Goncerz
Widzew:
Pawłowski – Kosakiewicz, Wołąkiewicz, Tanżyna, Kordas – Gąsior, Możdżeń – Ojamaa, Radwański, Gutowski – Robak
Rezerwowi: Wolański – Turzyniecki, Rudol, Becht, Poczobut, Mandiangu, Mąka, Prochownik, Wolsztyński







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Piast Gliwice
Wisła Płock
Radomiak Radom
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Maz.
Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź
Znowu Robak sam w przodzie . Walakiewicz w podstawowym
Czyli gramy tym co nie wypaliło parę dni temu . Brawo Guardiola
Proszę o uzasadnienie co jest nie tak z Wołąkiewiczem. Wszyscy się go czepiają a wielkiego Diksona i mistrza dośrodkowań Kosakiewicza nikt. Robak zamienia się w Demjana i tez nikt nic na niego nie powie.
Nie gadaj.
Co się stało z Robakiem każdy widzi,dziwi się i pyta i krytykuje
Dla mnie to jest statysta. Z Rudolem pod koniec rundy grali lepiej . Z elblagiem się przyczynił do straty gola . Ze skra dla mnie szału też nie robił.