Stawowy ściągnie pomocnika z Legnicy?
3 stycznia 2015, 12:02 | Autor: RyanPowoli zbliża się koniec urlopów. 7 stycznia piłkarze Widzewa stawią się na pierwszych zajęciach, nie wykluczone, że na treningu zobaczymy jakieś nowe twarze. Pewniakiem do wzmocnienia składu wydaje się być już Bartosz Brodziński, ale kibice czekają na głośniejsze nazwiska, ostrzą sobie zęby na transfery z ekstraklasy.
Na razie większość ewentualnych wzmocnień, to jedynie fakty medialne. Kilku graczy potwierdziło rozmowy z klubem, ale nie są one jeszcze dopięte na ostatni guzik. Najbliżej przenosin jest Krzysztof Chrapek, ale możliwe, że Wojciech Stawowy sięgnie także po pomocnika z I-ligowej Miedzi, w której trener pracował w rundzie jesiennej.
W Legnicy jednym z podstawowych zawodników był 22-letni Damian Lenkiewicz, który wystąpił w 12 spotkaniach Miedzi i strzelił jednego gola. Po dymisji Stawowego Lenkiewicz stracił miejsce w składzie, nowy trener dał mu zaledwie 5 minut w spotkaniu z Pogonią Siedlce.
Pomocnik „Miedzianki” może zostać wypożyczony do Widzewa do końca sezonu z opcją wykupu latem – dowiedział się WTM. Lenkiewicz występuje najczęściej na lewym skrzydle, jest wychowankiem Unii Białogard, występował też w Bałtyku Koszalin oraz Gryfie Słupsk. Spędził też sezon na wypożyczeniu w Rakowie Częstochowa.
Foto: facebook.com








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska