D. Lenkiewicz: „Nie miałem problemów z podjęciem decyzji”

3 stycznia 2015, 19:05 | Autor:

Damian_Lenkiewicz

Pisaliśmy dziś, że na celowniku Wojciecha Stawowego znalazł się m.in. pomocnik Miedzi Legnica, Damian Lenkiewicz. Nasze informacje potwierdził sam zawodnik, który przyznał, że kluby rozmawiają na temat transferu 22-latka do Łodzi. W grę miałoby wchodzić półroczne wypożyczenie.

Lenkiewicz przyznał, że pod koniec roku dotarła do niego wiadomość o zainteresowaniu ze strony Wojciecha Stawowego. „Rozmowy zaczęły się w grudniu. Dzwonił do mnie trener Krzysztof Przytuła i przekazał mi informację o zainteresowaniu ze strony Widzewa.” – powiedział WTM zawodnik. „Na razie jednak czekam na decyzję Miedzi i efekt rozmów między klubami” – dodał.

Skrzydłowy nie ukrywa, że przenosiny do Łodzi bardzo by go ucieszyły. „Mam nadzieję, że decyzje w sprawie mojej przyszłości zapadną jak najszybciej. Miałem już przyjemność pracować z Wojciechem Stawowym i jego sztabem szkoleniowym. Nie będę ukrywał, że jak dostałem telefon z zapytaniem, to nie miałem problemów z podjęciem decyzji” – zdradza.

Piłkarz Miedzi powiedział nam też, że nie obawia się przejścia do ostatniej drużyny I ligi, a także niezbyt entuzjastycznego przyjęcia ze strony kibiców. „Wiem, jakim warsztatem trenerskim może pochwalić się Wojciech Stawowy. Głęboko wierzę w to, że zrobi wszystko, aby poprawić sytuację łódzkiego klubu. Zdaję sobie sprawę, że Widzew jest wielką marką i kibice oczekują transferów piłkarzy z ekstraklasy. Mam jednak nadzieję, że pod okiem trenera Stawowego znów odżyję i fani zmienią o mnie zdanie.” – zakończył  Lenkiewicz.

Foto: miedzlegnica.eu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress