Podsumowanie ostatniej już akcji KOREK

4 stycznia 2015, 23:20 | Autor:

Z lekkim poślizgiem udało nam się podsumować ostatni finał akcji KOREK.

Tym razem na konto Mamy małej Madzi z Radogoszcza, której dedykowana była zbiórka, trafiło 380 pln. Udało nam się wspólnymi siłami zebrać 420 kg nakrętek! Wszystkim którzy włączyli się w zbiórkę w imieniu swoim i rodziny Madzi serdecznie dziękujemy. Tobie Madziu życzymy dużo zdrowia, siły i wytrwałości w codziennym życiu !

Potwierdzenie przelewu poniżej.

Informujemy także, iż organizowana przez Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA akcja KOREK dobiegła końca. Ze względu na wyprowadzkę Widzewa ze stadionu im. Ludwika Sobolewskiego oraz rozgrywanie meczów poza Łodzią, a tym samym brak pewnego miejsca na składowanie nakrętek zdecydowaliśmy, że akcja nie będzie kontynuowana. Nie oznacza to jednak, że zaprzestajemy zbierać nakrętki. Ich odbiorców jednak trzeba będzie poszukać we własnym zakresie.

Trwająca od 3 lat akcja miała kilka swoich finałów, podczas których udało się zebrać kilka ton nakrętek. Uzyskane z ich sprzedaży pieniądze zostały przekazane na konta chorych dzieciaków. To właśnie dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu udało się pomóc małolatom, które od pierwszych dni życia mają ciężej od innych.

Dziękuję osobom ze Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA, sklepikowi FANATYK i Wam kibole za udział i pomoc podczas finałów ! YNWA !