Bartosz Ława doznał poważnej kontuzji

4 stycznia 2015, 22:13 | Autor:

Bartosz_Ława

W zeszłym miesiącu serwis sport.pl informował, że ofertę przejścia do Widzewa otrzymał pomocnik Bartosz Ława. Doświadczony zawodnik potwierdzi, że taka szansa istnieje, aczkolwiek sprawa jest w trakcie negocjacji i nic nie jest przesądzone. Minęło kilka tygodni i chyba jednak można już napisać, że Ława do Łodzi nie wróci – wczoraj doznał skomplikowanej kontuzji.

W weekend w Słupsku rozgrywany był dwudniowy turniej halowy pod nazwą „Amber Cup”. Wzięło w nim udział sporo byłych widzewiaków. Na parkiecie zobaczyć można było m.in. Marka Citko, Radosława Michalskiego czy Bartłomieja Pawłowskiego, a na ławce trenerskiej zasiadł też Czesław Michniewicz. W zawodach wystąpił też właśnie Bartosz Ława, który reprezentował barwy drużyny skompletowanej przez Kamila Grosickiego.

To właśnie w słupskiej hali 35-latek doznał poważnego urazu kolana. Choć nie znana jest jeszcze szczegółowa diagnoza lekarska, zdaniem obserwatorów kontuzja wyglądała na bardzo skomplikowaną. Może to wyeliminować pomocnika z gry nawet do końca sezonu, a kto wie, czy rutynowany Ława nie zakończy definitywnie kariery, gdyby uraz okazał się zbyt groźny. W takim przypadku trudno przypuszczać, by w Widzewie wciąż myślano o sprowadzeniu tego piłkarza.

O sprawie jako pierwszy poinformował serwis arkowcy.pl. Bartosz Ława jest przecież zawodnikiem gdyńskiej drużyny.