Bartosz Ława doznał poważnej kontuzji
4 stycznia 2015, 22:13 | Autor: RyanW zeszłym miesiącu serwis sport.pl informował, że ofertę przejścia do Widzewa otrzymał pomocnik Bartosz Ława. Doświadczony zawodnik potwierdzi, że taka szansa istnieje, aczkolwiek sprawa jest w trakcie negocjacji i nic nie jest przesądzone. Minęło kilka tygodni i chyba jednak można już napisać, że Ława do Łodzi nie wróci – wczoraj doznał skomplikowanej kontuzji.
W weekend w Słupsku rozgrywany był dwudniowy turniej halowy pod nazwą „Amber Cup”. Wzięło w nim udział sporo byłych widzewiaków. Na parkiecie zobaczyć można było m.in. Marka Citko, Radosława Michalskiego czy Bartłomieja Pawłowskiego, a na ławce trenerskiej zasiadł też Czesław Michniewicz. W zawodach wystąpił też właśnie Bartosz Ława, który reprezentował barwy drużyny skompletowanej przez Kamila Grosickiego.
To właśnie w słupskiej hali 35-latek doznał poważnego urazu kolana. Choć nie znana jest jeszcze szczegółowa diagnoza lekarska, zdaniem obserwatorów kontuzja wyglądała na bardzo skomplikowaną. Może to wyeliminować pomocnika z gry nawet do końca sezonu, a kto wie, czy rutynowany Ława nie zakończy definitywnie kariery, gdyby uraz okazał się zbyt groźny. W takim przypadku trudno przypuszczać, by w Widzewie wciąż myślano o sprowadzeniu tego piłkarza.
O sprawie jako pierwszy poinformował serwis arkowcy.pl. Bartosz Ława jest przecież zawodnikiem gdyńskiej drużyny.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska