Trening przy światłach

26 lutego 2014, 18:35 | Autor:

Trening

Piłkarze Widzewa wkroczyli w końcową fazę przygotowań do meczu z Ruchem Chorzów. Dziś trenują w porze piątkowego spotkania, przy sztucznym oświetleniu.

Tradycją stało się już, że treningi pod koniec mikrocyklu odbywają się w godzinie najbliższego meczu. Tak też jest dzisiaj, gdzie na boisku głównym, przy zapalonych jupiterach, ćwiczy drużyna Widzewa.
Na murawie przebywa ta sama grupa zawodników, co wczoraj. Wciąż z zespołem trenują testowani Igor Vujacic oraz Sylvestre Nenebi Tra. Póki co w sprawie oceny ich przydatności nie zapadły żadne decyzje. Nie wiadomo, czy ww. dwójka będzie na jutrzejszych zajęciach, gdyż będą one poświęcone stricte piątkowemu spotkaniu z Ruchem.
Nadal indywidualnie trenują: Povilas Leimonas, Jonathan de Amo Perez i Łukasz Staroń, którzy biegają po boisku oraz wykonują lżejsze ćwiczenia. Na siłowni przebywają: Kevin Lafrance (drobne kłopoty pojawiły się w trakcie zajęć), Princewill Okachi, Yani Urdinov oraz Alen Melunovic.

Jutro widzewiacy trenować będą wczesnym popołudniem. Później zjedzą wspólnie obiad i wyjadą na Górny Śląsk, gdzie spędzą noc przed meczem z „Niebieskimi”.

Foto: widzew.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress