Informacje logistyczne przed „Meczem przyjaźni”

25 lutego 2014, 17:16 | Autor:

Ruch_Widzew

Już za trzy doby dojdzie do kolejnego spotkania pomiędzy zaprzyjaźnionymi grupami kibiców Ruchu Chorzów i łódzkiego Widzewa. Dla jak zawsze licznie wybierającej się na Cichą 6 „Czerwonej Armii” przygotowaliśmy instrukcję odnośnie wejścia na stadion.

DOJAZD

„Mecz przyjaźni” zaplanowany został na piątek, 28 lutego, godz. 18:00. Oznacza to więc, że dojdzie do niego w dniu roboczym, który jednocześnie rozpoczynać będzie weekend. Z tego powodu osoby wybierające się do Chorzowa muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami na drogach, zwłaszcza w okolicach Częstochowy, gdzie trwa remont nawierzchni powodujący korki oraz w Roździeniu, przed Katowicami – miejscu zawsze mocno zakorkowanym, zwłaszcza w tzw. „godzinach szczytu”.

BILETY

Piątkowy termin sprawi również, że duża ilość kibiców, zarówno Ruchu, jak i Widzewa, na mecz uda się późno, co z pewnością doprowadzi do dużych zatorów pod kasami chorzowskiego stadionu – wiemy to z doświadczenia. Apelujemy zatem do wszystkich fanów Widzewa o wyobraźnię i możliwie jak najwcześniejsze dotarcie na Cichą 6.

Aby ułatwić nabywanie wejściówek, zapisy na mecz odbywały się bezpośrednio po sobotnim spotkaniu z Piastem Gliwice. Osoby, które z tej wygody nie skorzystały, będą musiały organizować sobie bilety na własną rękę. Dla tych kibiców, którzy posiadają Kartę Kibica Ruchu Chorzów, najprostszym sposobem będzie zaopatrzenia się w bilet za pośrednictwem sprzedaży elektronicznej. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć TUTAJ i zalogować do panelu używając swoich danych (numeru Karty Kibica oraz numeru PESEL). Po wybraniu interesującego nas meczu, wybraniu sektora, krzesełka i dokonaniu płatności internetowej, wystarczy już tylko wydrukować potwierdzenie, jakie otrzymamy na podany adres mailowy. Nie jest to jednak konieczność – w zdecydowanej większości przypadków na stadion wejdzie się beż żadnych problemów. Nie potrzeba odbierać żadnych biletów w kasie, bramki otworzą się po przyłożeniu wspomnianej karty zawierającej magnetyczny chip.

Osoby, które Karty Kibica Ruchu Chorzów nie posiadają, zmuszone będą do nabycia jej osobiście w przystadionowej Strefie Kibica (tzw. „Grzybku”). Jej koszt, to 5zł. Sporym ułatwieniem oraz przyspieszeniem całej procedury będzie uprzednie pobranie wniosku o wydanie Karty Kibica z Internetu oraz jego wypełnienie. Pobrać można go STĄD. Z wypełnionym wnioskiem wystarczy udać się do Strefy Kibica i wyrobić Kartę Kibica.

CENY BILETÓW

bilety_Ruch(Kliknij w obrazek, aby go powiększyć)


Raz jeszcze apelujemy do wszystkich fanów z Łodzi o wyobraźnię i stawienie się w Chorzowie w możliwie jak najwcześniejszej godzinie, by nie blokować dostępu do kas zarówno sobie, jak przyjaciołom z Ruchu
!
Widzimy się na Cichej 6 i wspólnie dopingujemy obie jedenastki, kciuki trzymając oczywiście bardziej za gości ;-)