Trening w słonecznej aurze

25 lutego 2014, 12:05 | Autor:

trening

Wraz z dzisiejszym treningiem, na dobre ruszyły już przygotowania do piątkowego,wyjazdowego meczu z Ruchem Chorzów. Zajęcia odbywają się na bocznym boisku przy Al. Piłsudskiego. Wśród trenujących jest również sprawdzany przez łódzki sztab szkoleniowy – Sylvestre Nenebi Tra.

Na sesji treningowej drużyny Widzewa, wciąż brakuje jednak kontuzjowanych Łukasza Staronia, Jonathana de Amo Pereza, Povilasa Leimonasa  oraz Alena Melunovicia i Princewilla Okachi. Trzech pierwszych odbywa lekkie rozbieganie po murawie bocznego boiska. Natomiast Melunovic wraz z Okachim, indywidualnie trenują na siłowni. W klubowej siłowni, pojawił się również Yani Urdinov, który narzeka na drobny uraz, a w związku z faktem, iż odbywa aktualnie karę dyskwalifikacji na dwa mecze, to jego występ w nadchodzącym meczu i tak jest wykluczony, zatem uznano, że trenować będzie na siłowni.

Treningowi widzewiaków, towarzyszy słońce, zatem piłkarze mają idealne warunki do tego, aby przygotować się do zbliżającej się potyczki z chorzowskim Ruchem.