Trwa głosowanie na projekt „Rawskie lato z Widzewem”

14 października 2020, 12:24 | Autor:

W dniach 9-23 października trwa głosowanie na wnioski zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Rawa Mazowiecka na 2021 rok. Wśród pozytywnie zweryfikowanych inicjatyw znalazł się projekt „Rawskie lato z Widzewem”.

Projekt ten zakłada zorganizowanie sportowego pikniku integracyjnego wraz z zajęciami sportowymi i edukacyjnymi, w których będą uczestniczyć piłkarze Widzewa Łódź. Jego pomysłodawcami są przedstawiciele fan clubu Widzewa z Rawy Mazowieckiej. W poprzednim roku zorganizowali oni, również ze środków z Budżetu Obywatelskiego, cieszącą się olbrzymią popularnością imprezę „Widzew Łączy Pokolenia”.

Głosować można za pośrednictwem karty wrzucanej do urny zlokalizowanej w Urzędzie Miasta, a zrobić mogą to wszyscy mieszkańcy Rawy Mazowieckiej, również niepełnoletni. Głosy zbierają także reprezentanci rawskiego fan clubu, którzy przygotowali z tej okazji specjalny konkurs – dla osoby z największą liczbą spełniających wymogi formalne podpisów ufundują meczową koszulkę Widzewa! Więcej informacji TUTAJ.

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojtek

Tomaszów, Rawa, wspólna sprawa!

StaroMiejska Emigracja

Brawo Rawa!!!

Marcin Marcin

Widzewiacy są Wszędzie! Brawo dla Nas, brawo dla Rawy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress