Koszulka Citki dla Mai sprzedana za 1200 złotych!

14 października 2020, 19:30 | Autor:

Dziś o godzinie 19:10 zakończyła się licytacja unikatowej koszulki z autografem Marka Citki. Udało się dzięki niej uzyskać aż 1200 złotych, które w całości przekazane zostaną na zbiórkę dla małej Mai Kwiatkowskiej, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni.

Przypomnijmy, że trykot ofiarowany został przez byłego piłkarza Widzewa oraz Widzewską Emigrację, a zwycięzcą aukcji okazał się Sławomir Lisiecki, który podczas wszystkich dotychczasowych licytacji charytatywnych wygrał już cztery koszulki! Tym razem ofiarował 1200 złotych, za co mu bardzo dziękujemy! Kwota wesprze rzecz jasna zbiórkę środków niezbędnych do przeżycia dziewczynki.

Maja ma kilka miesięcy i cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. To choroba, która wyniszcza mięśnie, wprowadza małe dzieci w bezruch, a później odbiera im oddech, bez którego nie mogą już żyć. Jedyną nadzieją dla dziewczynki jest oficjalnie zatwierdzona w Stanach Zjednoczonych terapia genowa. Nadal brakuje na nią jednak środków. Wpłat dla Mai dokonywać można TUTAJ.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress