Uczestnicy Ligi Mistrzów obejrzą mecz ze Skrą

17 września 2021, 13:45 | Autor:

25 września 1996 roku piłkarze Widzewa Łódź rozegrali pierwszy domowy mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów, w którym mierzyli się z hiszpańskim Atletico Madryt. Niemal dokładnie dwadzieścia pięć lat później, przy okazji ligowego spotkania ze Skrą Częstochowa, bohaterowie tamtych wydarzeń ponownie zaprezentują się przy al. Piłsudskiego.

Jak czytamy na łamach oficjalnej witryny klubowej widzew.com, na zaplanowane na przyszły piątek starcie z częstochowianami zaproszeni zostaną ówcześni zawodnicy, trenerzy, działacze i pracownicy. Czeka na nich zwiedzanie klubowego muzeum, wspólne wyjście na murawę stadionu, wręczenie pamiątkowych medali oraz wspólna kolacja tuż po zakończeniu zawodów. Oprócz tego, na elewacji stadionu zawieszona zostanie tablica upamiętniająca rocznicę gry czerwono-biało-czerwonych w Lidze Mistrzów, wydany zostanie także specjalny program.

To jednak nie koniec ciekawych wydarzeń przewidzianych na ten dzień, bo pojedynek ze Skrą obejrzy również ponad półtora tysięcy dzieci, które stawią się w „Sercu Łodzi” z inicjatywy widzewskich fan clubów. Z uwagi na brak zorganizowanej grupy kibiców z Częstochowy, najmłodsi będą mogli zasiąść zarówno na trybunie B, jak i w sektorze gości. Podobnie jak przy okazji ostatniego meczu, planowane są też wystawki okolicznych miast oraz gmin.

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
23
0
Would love your thoughts, please comment.x