Piłkarze Widzewa z wizytą w Tomaszowie Mazowieckim

17 września 2021, 17:46 | Autor:

Jakiś czas temu kibice Widzewa Łódź z Tomaszowa Mazowieckiego zapoczątkowali akcję „Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport”. W czwartek, po bardzo długiej przerwie, inicjatywa wreszcie została wznowiona. Piłkarze czerwono-biało-czerwonych odwiedzili bowiem Szkołę Podstawową nr 3 im. Józefa Piłsudskiego.

Przypomnijmy, że projekt „Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport” zakłada serię wizyt przedstawicieli czterokrotnego mistrza Polski we wszystkich tomaszowskich szkołach podstawowych i średnich. Właśnie w takiej formie zwyciężył on w Tomaszowskim Budżecie Obywatelskim, a pierwsze odwiedziny miały miejsce pod koniec 2019 roku. Niestety, z uwagi na sytuację związaną z epidemią koronawirusa, bardzo szybko musiał zostać przerwany.

Teraz doczekał na szczęście kontynuacji! Jak czytamy na łamach widzew.com, w czwartek w Szkole Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego stawili się Bartosz Guzdek oraz Mateusz Malec, którym towarzyszył rzecznik Marcin Tarociński. Po krótkim przedstawieniu przybyłych gości, przyszedł czas na różnego rodzaju zawody sportowe i konkursy z wiedzy na temat łódzkiego klubu. Można było w nich zdobyć gry planszowe, specjalne piórniki oraz szale.

Oprócz nagród, wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe kubki i plany lekcji z logiem akcji „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport”. Po zakończeniu formalnej części spotkania, przyszedł czas oczywiście czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy. W widzewskiej lekcji wzięło udział dwieście pięćdziesiąt dzieci! Kolejne odsłony akcji czekają nas już wkrótce.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x