Udane debiuty piłkarzy i trenera

18 września 2023, 15:35 | Autor:

Pierwsze oficjalne spotkania w czerwono-biało-czerwonych barwach zaliczyli wczoraj trener łodzian oraz dwóch zawodników. Debiuty okazały się udane, gdyż widzewiacy pokonali Cracovię 2:0.

Od pierwszej minuty we wczorajszym spotkaniu pojawił się Juan Ibiza. Trzeba przyznać, że zaprezentował się z dobrej strony, kilkukrotnie dobrze interweniując w defensywie. Jeśli hiszpański obrońca utrzyma dyspozycję, problemy z powrotem do składu może mieć Luis Silva.

W drugiej części pojedynku na płycie boiska zameldował się Sebastian Kerk. Niemiecki pomocnik zmienił w 65. minucie Juljana Shehu. Najnowszy nabytek łodzian również dobrze się zaprezentował i można powiedzieć, że zaliczył asystę przy samobójczym trafieniu Jakuba Jugasa. To właśnie Kerk długim podaniem uruchomił Jordiego Sancheza.

Spotkanie z Cracovią było również pierwszym oficjalnym spotkaniem w roli szkoleniowca Widzewa dla Daniela Myśliwca. Dalej bez żadnych minut pozostają obaj nowi bramkarze, czyli Jakub Szymański i kontuzjowany Jan Krzywański. Ani minuty w czerwono-biało-czerwonych barwach nie zaliczyli także Hubert Lenart i Kamil Cybulski.

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
20
0
Would love your thoughts, please comment.x