W jaki sposób obejrzeć spotkanie z Odrą?

5 września 2021, 12:00 | Autor:

Już za kilka godzin piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną mecz siódmej kolejki I ligi z Odrą Opole. Na trybunach stawi się grupa kibiców czerwono-biało-czerwonych, jednak wszyscy pozostali będą musieli poprzestać na transmisji wideo. W jaki sposób ją obejrzeć?

Spotkanie będzie transmitowane na platformie Polsat Box Go. Tak jak informowaliśmy, aby zyskać do niej dostęp, należy wykupić pakiet Polsat Box Go Sport, którego miesięczny koszt wynosi 40 złotych (po zakończeniu promocji cena wzrośnie do 50 złotych). Zachęcamy, aby robić to TUTAJ, gdyż w ten sposób część środków przekazana zostanie łódzkiemu klubowi.

Nieco większe pole manewru mają fani mieszkający poza granicami Polski (lub używający zmieniającego adres IP na zagraniczny programu VPN), gdyż oni mogą nabyć możliwość oglądania wyłącznie wybranego spotkania, którego cena – podobnie jak w pierwszych kolejkach obecnego sezonu – oscyluje około 10 złotych, w zależności od konkretnej waluty.

Kto nie chce płacić, może liczyć na kilka bezpłatnych opcji. Tradycyjnie zapraszamy do śledzenia naszej Relacji LIVE, która wystartuje na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a także do słuchania przekazów na antenie RadioWidzew.pl i Widzew.FM.

Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
52
0
Would love your thoughts, please comment.x