W sierpniu przygotowania, puchar i start sezonu (tapeta)

1 sierpnia 2020, 22:35 | Autor:

W lipcu zakończył sezon 2019/2020. Piłkarze Widzewa Łódź, choć w nie najlepszym stylu, ale wywalczyli upragniony awans do I ligi. Letnia przerwa będzie jednak wyjątkowo krótka, bo nowe rozgrywki rozpoczną się już w sierpniu. Co jeszcze czeka podopiecznych Enkeleida Dobiego w tym miesiącu?

Widzewiacy wrócą do treningów już w najbliższy poniedziałek, 3 sierpnia. Na zakończenie pierwszego tygodnia przygotowań, w sobotę, 8 sierpnia, czeka ich sparing z KKS Kalisz. Kilka dni później, 13 lub 14 sierpnia, łodzianie zmierzą się w meczu Pucharu Polski z Unią Skierniewice lub Pelikanem Łowicz.

Drugi – i ostatni – letni sparing czerwono-biało-czerwoni rozegrają w sobotę, 22 sierpnia. Podopieczni trenera Dobiego udadzą się wtedy do Grodziska Wielkopolskiego, a ich formę sprawdzi GKS Tychy. Na tym koniec, bo już w kolejny weekend, 28-29 sierpnia, rozpocznie się nowy sezon I ligi. Pierwszego przeciwnika piłkarzy Widzewa na razie jednak jeszcze nie znamy.

W sierpniu urodzin nie będzie urodzić żaden aktualny widzewiak, ale świeczki na torcie zdmuchną świeżo upieczony asystent trenera Dobiego, Marcin Broniszewski, a także szkoleniowiec drużyny rezerw, Jakub Grzeszczakowski. Powody do świętowania będą mieli też byli zawodnicy łódzkiego klubu, m.in. Tomasz Łapiński, Leszek Iwanicki, Wiesław Wraga, Patryk Wolański czy Bruno Pinheiro.

Wszystkie najważniejsze daty zgromadziliśmy na grafice, którą prezentujemy poniżej. Tak jak zawsze, mamy też, specjalnie dla Was, kalendarz z terminami sierpniowych meczów Widzewa, który można ustawić jako tapetę. Wersja na komputer dostępna jest TUTAJ, zaś wersja na telefon TUTAJ.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress